Archanděl Gabriel

Archanděl Gabriel - obraz Archanděl Gabriel

Archanděl Gabriel je spojován se zvěstováním,vzkříšením,milostí a pravdou Boží.Je důležitou postavou v muslimské víře,je anddělem strážným Mohameda.Je zvěstovatelem věku Vodnáře-přináší světlo do časů temnoty.Je poslem božských zpráv a tím,kdo pomáhá v čase změn.

Gabriel pomáhá každému,k jehož životnímu smyslu patří umění,nebo komunikace.Volejte Gabriela,když potřebujete pomoc a vedení pokud jste herci,umělci,tanečnící,novináři,modelky,hudebníci,reportéři,zpěváci,textaři,učitelé či se zabýváte předáváním duchovních poselství. Gabriel vám otevře dveře a pomůže projevit talent.Pomáhá překonat strach a váhání.Přináší poselství naděje-nemusíme následovat cestu destrukce-můžeme se znovu připojit k lidské rovině a k Bohu.

Jméno tohoto anděla strážného znamená „Bojovník Boží“.Je známý tím,že přináší zbabělým odvahu.Energii Gabriela potřebujeme,když stojíme před zdánlivě nezvládnutelným úkolem.Chrání nás před selháním.

Archanděl Gabriel je spojován s trumpetou,symbolizující hlas Boha-vibrací zvuku.Gabriel přichází rozeznít trumpetu-probudit duši,která rozvibrovává a probouzí tělo prostřednictvím čaker. Trumpeta-hlas-sňatk emocí a intelektu.