Anděl strážný - strážce po tvém boku

Žádná kniha,rozhovor,televizní program ani film vás nemůžou přesvědčit o existenci andělů.

Musíte sami udělat první krok k tomu,abyste je pozvali do svého života, abyste uznali jejich přítomnost a zakusili jejich nádherné dary a pomoc.

pokračování ...

 Chte-li namalovat svého strážného anděla kontaktujte mne na:

Tel. 602 356 771 sakura@mybox.cz

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný pro Danielku

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný

Anděl strážný


OBRAZ ANDĚLA STRÁŽNÉHO

Obrazy strážných andělů maluji na objednávku.
Harmonizační obraz Anděla strážného pro konkrétní osobu ,provádím na základě

  • jména
  • příjmení
  • datumu narození

Vyrovnává a doplňuje energie jednotlivých center a harmonizuje osobnost jako celek.
Obraz je vhodný jako dekorace do bytu ,harmonizuje prostor,ve kterém pobýváte.
Jeho energie prostupuje celým tělem a ovlivňuje jednotlivé buňky.
Nepůsobí jen na tělo fyzické ,ale také na naši psychiku.
Psychogení emoční přeladění vám pomůže urychlit uzdravující procesy.
Přinese do vašeho života klid,mír,harmonii,lásku a prosperitu.

pokračování:

Zjistila jsem, že díky kontaktu s anděly probíhá můj život hladčeji, souhry náhod jsou na denním pořádku a můj pohled na život je o mnoho radostnější.

Nemohu vám dokázat, že existují,ale klidně vám dokážu, že můj život je bohatší a harmoničtější,protože v ně věřím.

Andělé strážní jsou takoví,jaké je vnímáte. Někteří lidé je vidí jako válečníky,jiní jako mírné a krásné ženy a další zase jako postarší mudrce s autoritativním vystupováním.

Když jsem začínala s malováním andělů strážných pro mé klienty, byla jsem velmi překvapena

rozdílností mých obrazů. Dnes už vím,že záleží na vnitřní vizi a vnímání jemnohmotných energií každé jednotlivé duše.

Tak jako je tomu u mnoha mystických konceptů,i anděly strážné obklopují nejrůznější legendy. Někteří lidé se domnívají, že máme po celý život po boku jen jednoho anděla strážného,který nám pomáhá při důležitých rozhodováních a také nás chrání. Jiní si zase myslí,že každý člověk má tisíce andělů strážných. A další jsou zase přesvědčeni,že přestože máme přiděleného jen jednoho anděla strážného, když se dostaneme do velkých problémů nebo když začínáme nějaké náročné projekty, přicházejí nám na pomoc i jiní.

Jak se člověk duchovně rozvíjí,navštěvují nás čas od času nejrůznější andělé,pomáhají nám a učí nás tomu, co potřebujeme vědět.

A konečně jsou i lidé,kteří se domnívají, že andělé jsou naše vyšší Já-část nás, jejíž podstata je duchovní a naladěná na vesmír.

Když se na mě lidé dívají jako bych měla o kolečko víc, protože jim radím, aby požádali o vedení svého anděla strážného, tím, že jim jejich vizi namaluji, říkám jen:“Zkuste to. Můžete tím něco ztratit? Nikdo vás neuslyší-kromě andělů.“

Andělé jsou takoví, jaké je vnímáte. Jsou pomocníky, jsou milujícími myšlenkami, jsou útržky moudrosti zformované přesně pro vás. Až do posledního atomu harmonizují s vaší energií.

Když se člověk aktivně snaží o kontakt se svým andělem strážným(nebo s jakýmkoliv andělem), sděluje vesmíru, že je připraven změnit svůj život. Chce převzít zodpovědnost za své činy. Nehodlá už ze svých problémů obviňovat své rodiče, učitele, kamarády, partnera, šéfa nebo děti. “Jsem připraven vyčistit svůj štít“, je motto, s nímž každý kontakt s anděly začínáme. Žádádme o božský zásah do svého života a jsme připraveni se změnit, abychom se dostali do harmonie s vesmírem.

Andělské energie jsou laskavé. Proudí tak rychle, nebo tak pomalu, jak potřebujete. Jejich činy jsou čisté a jsou zaměřené na pozdvihnutí duchovní části vaší bytosti. Andělé nemají žádné pokoutní úmysly.

Vaším prvním úkolem při práci s andělem strážným bude udělat si ve svém životě inventuru. Začněte tím,že se očistíte od starých nenávistí a smutků. Zbavte se všech trpkých a sužujících zážitků a zkušeností. Nevíte-li si s tím rady,ráda vám s tím pomohu.

Lidé si s sebou nosí příliš mnoho nepotřebných břemen. Tyto psychická pouta často vedou k poruchám chování. Jakmile se vyprostíte z vězení zatracení, váš pohled na svět se stane jasnější, čistější a radostnější, než kdy předtím.