Vzhled - zrcadlo zdraví

Většina lidí se během stárnutí často prohlíží v zrcadle.Je těžké smířit se s tím,že oči,kdysi velké a krásné,jsou dnes malé a unavené,povadlá víčka a výrazné váčky pod očima ve tvaru půlměsíce,to vše vyrobí na naší tváři starší a nešťastný vzhled.

ACH,JAK NESTÁRNOUT !!! - povzdechneme si,když si všimneme na tváři a na těle nových vrásek.

Předpokládám,že málokdo si zcela uvědomuje ,že náš odraz v zrcadle je odrazem našeho způsobu života.Kdybychom nezakrývali blážící se stáří drahými krémy a moderní kosmetikou,naše tělo nás nezklame.

Každá vráska ,zabarvení kůže ,lesk očí a vlasů ,stav nehtů,chůze a dokonce náš rukopis ,to vše je odrazem stavu našich vnitřností.

Například jestli člověka trápí žaludeční vředy nebo dvanácterník,chodí shrbený,má bledou tvář,hnědé stíny pod očima – charekteristické symtomy anemie.Bílá špička nosu signalizuje proces tvorby vředů trávicí soustavy.Hluboká horizontální vráska mezi obočím dává najevo,že nebýváte často na čerstvém vzduchu,a proto vás trápí bolesti hlavy.

Velký Hermes řekl,že všechno ,co pochází z nitra organismu,je výrazně vidět navenek.To znamená,že váčky pod očima vůbec nejsou atributem stárnoucího těla.

Příčiny jejich vziku je třeba hledat ve špatné práci ledvin,močového měchýře nebo srdce.Převislá víčka nejsou výsledkem neprospaných nocí,jak si většinou myslíme,ale jedná se o narušení oběhového systému.Od nepaměti lidé poznávali,jaký je vnitřní stav našeho organizmu.

Číňané se jako první naučili rozeznávat choroby z vrásek na tváři.Mistři uměli diagnostikovat z tváře tzv.Sian Min a předávali své zkušenosti jen vyvoleným.Kdyby se jejich znalosti staly všeobecně známé,možná by zdraví lidstva vypadalo úplně jinak.

Proč znát tajemství svých vrásek ,když existují novodobé diagnostické přístroje? - můžete se s údivem ptát.Nechci ,abyste si o mě vytvořili falešný dojem ,jako o protivnici vědecko-technického pokroku.

I přes dobré výsledky různých vyšetření si lidé dál stěžují na špatný zdravotní stav a naopak.

Často se nám stává , že náš dobrý přítel ,který si nikdy nestěžoval na zdravotní stav neočekávaně zemřel.

Podobné jevy lze vysvětlit tak,že život každého z nás je neustálým bojem s nemocí.Zkuste si vzít lékařskou encyklopedii a na základě projevů,které se u vás vyskytují,specifikujte vaše nemoci.

Určitě najdete nejméně 50 % symptomů různých chorob.To však neznamená ,že jste nemocní.

Když se snažíme pochopit,proč se cítíme v rozporu s výsledky vyšetření,musíme se obrátit ke zdroji čínské medicíny,která je přesvědčená,že všechny životní procesy v organizmu souvisejí s cirkulací energie QI(či) – energie,kterou současná medicína neumí diagnostikovat a proto je nemožné dkokázat její existenci.Tak to bohužel chodí ve vědě.Co se nedá vědecky podložit,to prostě neexistuje.

V mém kurzu „ Jak se ve zdraví dožít 150-ti let“ - (mimochodem je to i mým celoživotním krédem)

se budeme postupně učit odhalovat , co našemu tělu schází a jak to napravit.Budeme se učit správně stravovat,dýchat,cvičit, také vše o vnitřní i venkovní očistě našeho těla,budem se učit naslouchat potřebám naší duše a prostřednictvím těchto znalostí vrátit naše tělo do harmonie a perfektního zdravotního stavu.

Těším se na setkání s vámi.

S láskou Blaženka