Energie Mahátma

Existuje mnoho energií ve vesmíru,které mohou být využívány na duchovní vývoj. Pro bytosti této dimenze a planety je energie Mahátma nejvyšší a nejsilnější ,ke které máme v současné době přístup.

Kdysi dávno v minulosti byla tato energie ukotvena vysokými bytostmi do zdroje a byla pak následně využívána nejen pro duchovní vývoj,ale i pro další aktivity a specializace.

Mluvíme zde o minulosti,která se odvíjela v dobách budování Atlantidy a multidimenzionálních bytostech zde inkarnovaných.

Energie Mahátma má zlato-bílou barvu,což je barva duchovní čistoty.

Vibrace jež přináší jsou tak silné,že nepřipravení jedinci mohou být touto silou zničeni. Toto se týká fyzických těl a průchodnosti energetických kanálů těla a kotvení.

Tato silná energie očišťuje ,rozpouští karmické bloky a usazeniny v energetických tělech,což urychluje duchovní vývoj a vzestup nejen nositele tohoto světla,ale díky kotvení pročišťuje i Matku Zemi a taktéž napomáhá jejímu duchovnímu vzestupu.

Tato silná energie dokáže zpomalit proces vyplavování smrtelných hormonů,neboli zpomaluje ,až zastavuje proces stárnutí.

Pokročilí léčitelé dokáží s energií Mahátma pracovat a používají ji pro těžké případy ,ať už pro problémy na fyzické úrovni ,tak i na emocionální a mentální.

Po roce 2012 je tato energie směřována k naší planetě a díky Avatarovi Syntézy i přístupná pro její šíření zde v této realitě.

Pro práci s energií Mahátma je také k dispozici fialový plamen Saint Germaina. Je to silná ochrana proti mentálním a energetickým útokům nízkých vibrací zevnitř i z okolí. Jednoduše jde o ochranu,která spálí vše negativní a nízké,co jde z okolí.

V kombinaci s energií Mahátma je to transformační nástroj na všech úrovních.