Aktivace Portálu Míru 25.8.2013

25.srpna se otevře velmi důležitý portál,který přinese silný příliv Světla do konfliktních situací na povrchu planety.

V tento den znovu dojde k další velké sextilové astrologické konfiguraci tohoto léta.

K velkému sextilu Měsíce,Jupitera,Slunce ,Merkura,Saturna,Pluta a Neptuna se 25.srpna přiřadí ještě velký přechod Pluta,Uranu,Merkura a Venuše.

Proto aktivace Portálu Míru nabídne jedinečnou příležitost transformovat napětí čtverce Uran/Pluto( v ten den posíleným velkým přechodem Jupitera a Venuše) harmonizujícími důsledky velkého sextilu .

To znamená,že všechny hluboce zakořeněné konflikty na povrchu planety se konečně mohou začít rozpouštět,pokud klíčové množství 144.000 lidí bude tento portál aktivovat.

Proto je třeba tuto informaci šířit. Potřebujeme takové množství lidí,aby bylo daného počtu dosaženo. Dejte prosím tuto zprávu na své weby.

Bylo vědecky dokázáno ,že meditace má kladný efekt na lidskou společnost,takže každý z vás ,kdo se zúčastníte ,můžete zachraňovat lidské životy.

Aktivace se bude provádět 25.8. v 11 hod.11min. Káhirského času tj.11.11 hod. ve střední Evropě.

Pokyny:

  1. Uvolněte tělo i mysl sledováním dechu po několik minut.

  2. Vizualizujte sloup elektrického modrého Světla vycházejícího z centrálního galalktického slunce a jdoucího dolů přes vaše tělo.

  3. Vizualizujte, jak toto Světlo prochází skrze vaše srdce a pak rukama přímo do konfliktu v Sýrii, egyptský liberalizační proces, vězenských táborů v Severní Koreji a dalších nevyřešených situací na planetě a jak je toto Světlo naplňuje a vytlačuje temnotu, která tam je.

  4. Požádejte Bohyni (božské ženství),aby procházela vaším tělem.

  5. Požádejte Bohyni o vedení energií míru a harmonie do všech nevyřešených situací a všem,kdo se jich zúčastní. Dovolte ,aby energie proudila skrze vaše srdce a pak rukama do těchto situací po několik následujících minut.

Bohyně žádá mír a svobodu a proto mír a svoboda nastane!!!!!!